3 Asy tygodnia + Spółka na życzenie

Wielu z was prosi mnie o analizy i prognozy dla wielu spółek, ponieważ nie jestem w stanie sprostać wszystkim zapytaniom, postanowiłem, że otworze 3 serie analityczne, w których będę opisywał wybrane przez was i mnie spółki.

Forex_-_14414548937

Spółka na życzenie. Analiza techniczna jednej z najbardziej popularnych spółek wybieranych przez was( w zapytaniach e-mail, komentarzach). Spośród wszystkich firm, o jakie będziecie pytać wybiorę 5 najpopularniejszych, na które będziecie zawsze mogli głosować na naszym koncie Google+. Głosowanie będzie się rozpoczynać co sobotę i będzie trwało do zakończenia pierwszej sesji tygodnia. A analiza zwycięskiej spółki pojawi się w ciągu 48h. Pamiętajcie, aby wasza spółka znalazła się pośród tych wybranych informujcie o niej na dostępnych kanałach komunikacji.

3 Asy tygodnia. Propozycja 3 spółek, które moim zdaniem mają szanse na pokonanie benchmarku( wig20) w każdym następnym tygodniu(5 sesji) i uzyskanie dodatniej stopy zwrotu.

Rekomendacja spółki idealnej na długi termin. Będzie zawierała pełną analizę techniczną i fundamentalną. Przedstawię jej perspektywy na przyszłość. Ocenie akcjonariat jak i sam zarząd. Postaram się też, aby te analizy zawierały rozmowę z przedstawicielami samej firmy, bądź zarządem. Ta seria będzie miała cykl 8 dnia każdego następnego miesiąca. Przeczytaj pierwszą część serii, która w pierwsze 3 sesje uzyskała stopę zwrotu na poziomie 7.46 %.

Dodaj blog w kręgach Google+

Przeczytaj książke Sztuka Wojny Sun Tzu, dzięki której wyszedłem zielono z nie jednej bessy 🙂

Reklamy

5 uwag do wpisu “3 Asy tygodnia + Spółka na życzenie

  1. Cześć 🙂
    Blog zapowiada się ciekawie, widzę że póki co zapału Ci nie brakuje 🙂
    Będę tu codziennie zaglądać.
    Życzę cierpliwości i wytrwałości w pisaniu bloga !!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s