KGHM najlepszym asem tygodnia, mimo głębokiego trendu spadkowego?

Ostatni tydzień okazał się o wiele lepszy od poprzedniego przynosząc średnią stopę zwrotu na poziomie 1.47 %.

Jednak tygodniowy lider, już w ciągu pierwszej sesji dawał zysk na poziomie ponad 10%. Kto posłuchał mojej weekendowej rady i umiejętnie zakończył transakcję, mógł mocno zwiększyć zysk całego portfela w bardzo „szybkim czasie”.

DSC04489

Tydzień był małym przestojem dla akcji CD Projekt, czasami można było mieć wrażenie, że kurs stanął w miejscu, jednak piątkowa sesja daje sygnał do mocnych wzrostów w następnych dniach, ponieważ kurs odbił się idealnie od dna kanału wzrostowego, który wam wyrysowałem.

Chciałbym zaznaczyć, że wszystkie propozycje inwestycyjne jakie wam podaje, realizuje również sam w osobnym portfelu, który od początku BLOGA( 8 lipca 2015) urósł już o 14.43% za sprawą dywersyfikacji. Więc spółki staram się podawać i analizować dokładnie.

Jestem dumny również z tego, iż przewidziałem odbicie na szerokim rynku w tym tygodniu- wig20 urósł o 1.82% w 5 sesji, co w głębokim trendzie spadkowym jest trudne do wykrycia.

Mam nadziej, że oczekujecie na jutrzejszą prognozę na najbliższy tydzień i niecierpliwicie się, aby poznać kolejnych 3 bohaterów naszego portfela.

Nie zapominajcie również o kolejnej propozycji inwestycji długoterminowej, która ukaże się 8 sierpnia. Przypominam, iż pierwsza nasza inwestycja, przynosi stopę zwrotu na poziomie 11.67%(17 sesji).

Przy okazji 😉 Polecam e-book Sztuka Wojny, który uczy dysypliny i pokazuje ciekawe sztuczki związane z rozmnażaniem pieniędzy, chodź nie dosłownie 😉

Dodaj blog w kręgach Google+

2 uwagi do wpisu “KGHM najlepszym asem tygodnia, mimo głębokiego trendu spadkowego?

    1. Dzięki 😉

      Tak zdecydowanie to będzie jeden z asów, nie ma co szukać na siłe innych spółek jeśli wybrane dają sowicie zarobić, jednak czy będzie to bohater, przyszły tydzień pokaże, jednak CDR jest spokojną spółką i wystrzały w ciągu dnia powyżej 4% zazwyczaj są oparte na jakiś informacjach z zewnątrz, więc na powtórke z KGHM bym nie liczył.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s