3 Asy tygodnia 24-28.08.2015

Ostatni tydzień nie był najlepszy dla naszych 3 Asów. CD Projekt stracił 2.53%,  11Bit Studios 5,78%, natomiast Vivid jak zawsze na plusie, zakończył tydzień na wzroście 2.23%. W minionym tygodniu rynek pokazał swoje miejsce i udowodnił, że jeśli praktycznie wszystko wskazuje na wzrosty, wcale nie oznacza, że musi być różowo. Mówię tu oczywiście o 11Bit, który mimo genialnych wyników mocno spadł, ale także o CD Projekcie, który można powiedzieć w jednym z najważniejszych tygodni w swojej historii zaliczył stratę, mimo samych dobrych informacji, napływających można powiedzieć co parę dni. Czy miały na to wpływ zachowania na rynkach światowych? Myślę, że po części tak, a jeśli na dniach przecena nie ustanie, trudno będzie znaleźć rosnące walory. Następny tydzień więc może być bardzo emocjonujący, ze względu na wyniki CD Projekt, ukazanie tajemnicy 11Bit Studios jak i kontynuacje wyprzedaży na świecie, bądź mocne odbicie po gwałtownych spadkach.

cms-image-000212861

Oczywiście w następnym tygodniu nic się nie zmieni i typuje te same spółki, ze względu na dzień 26 sierpnia( wyniki CD Projekt i wiadomości z 11Bit Studios), a Vivid typuje ze względu na to, iż okazał się bardzo silny, i jest tu widoczna już „gra” pod premierę Real Boxing 2. Tym razem nie będę dokonywał analizy technicznej ze względu, na to, iż nie będzie ona miała większego wpływu pod presją globalnych rynków i wspomnianego już nie raz dnia 26-ego sierpnia. Mogę tylko dodać, że CD Projekt i 11Bit Studios są mocno wyprzedane, a Vivid jest w połowie „wzrostów” wskaźników, więc technicznie wszystkie spółki mają pole do popisów. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej, zapraszam do poprzednich wpisów gdzie dokładniej opisałem spółki.

Ostatnia analiza 11Bit Studios i Vivid Games

Dokładna analiza spółki CD Projekt

Jeszcze dziś po godzinie 23, ukaże się artkuł jak zachować się w sytuacji kontynuacji przeceny na światowych rynkach i czy jest ona możliwa.

Reklamy

8 uwag do wpisu “3 Asy tygodnia 24-28.08.2015

  1. Nie wątpie w twoje doświadczenie,ale czy nie uważasz ze z 11bit ktos grubszy wychodzi,po dobrych info kurs nurkuje to co bedzie sie działo po złych,kurs jest trzymany w okolicy 70zl,sztucznie podbijany niewielkimi zleceniami do 73-74

    Polubienie

      1. Co to za tłumaczenie? Zamiast przyznać się do porażki tygodniowej, to zwalasz winę na spadki globalne. Są spółki, które mimo tego zyskały przez tydzień, trzeba było wytypować 3 takie, chyba na tym to polega…

        Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s