Ważny komunikat

Drodzy czytelnicy.

Informuje, iż strona została założona w celu informacyjnym oraz edukacyjnym. Wszystkie propozycje inwestycyjne są jedynie wskazówkami, które należy poddać przed każą inwestycją weryfikacji według swoich kryteriów. 

Artykuły związane z psychologią na giełdzie umieszczam na podstawie książek, zdobytego doświadczenia oraz 2 szkoleń na temat psychologii inwestycyjnej ukończonych w Niemczech i Francji.

Rekomendacje są wystawiane na podstawie analizy fundamentalnej oraz perspektyw na dalszy rozwój wybranej spółki. Kwoty rekomendacji są obliczane prostą metodą DCF 25% połączone z metodą porównawczą 75%. Zastrzegam iż metoda ta jest używana w większości rekomendacji w Polsce, jak i w Europie.

Notka od autora: Osobiście nie chciałbym, aby moje artykuły były bodźcem transakcji dokonywanych na giełdzie. Analizy, których dokonuje są jedynie okazjami inwestycyjnymi( według mojej opinii), których dany inwestor mógł nie zauważyć w sporej liczbie spółek jaka obecnie się znajduje na warszawskim parkiecie. Zależy mi, aby każda decyzja inwestycyjna była podjęta na podstawie dokładnej analizy przez was samych oraz, aby spełniała wasze kryteria inwestycyjne. W końcu, strona została założona, aby pomóc osiągnąć jak najlepszą stopę zwrotu na parkiecie, a nie odwrotnie. 

Pozdrawiam i życzę sukcesów inwestycyjnych 🙂

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Ważny komunikat

 1. No, nareszcie.
  Drogi Kolego, ta informacja jest nie tylko konkretna i bez wodolejstwa ale też daje do zrozumienia, że ta strona nie służy do typowania kupna akcji lecz raczej daje informacje o obecnej sytuacji na rynku o ewentualnych okazjach /z naciskiem na ewentualnych/ do induwidualnego rozpatrzenia a nie rzucania się bez namysłu…
  Jedna uwaga – szkoda, że nie zamieściłeś jej wcześniej… wielu osobom /nie wspomnę już o Moni, która jest jak się okazało wytrawnym graczem i wiedziała co ryzykuje, więc sama przyznała, że błąd w dużej mierze leży po jej stronie/ nie mającym pojęcia o grze na giełdzie może wydawać się, że ta strona to… kopalnia złota 😉
  A przecież nie w tym rzecz, prawda? Nie pamiętam już, czy to Graham czy też jego najlepszy uczeń stwierdził: dajcie głodnemu rybę, to się naje; dajcie mu wędkę, to już nigdy nie będzie głodny /nie stawiam cudzys., gdyż to niedokładny cytat/. Wędka to wiedza i umiejętności. Część tej wiedzy i doświadczenia znaleźć można na tej stronie. Ponadto jej autor jest bardzo skromnym człowiekiem, który odnosi się z pokorą do uwag innych i nie kasuje negatywnych komentarzy… to rzadkość w tego typu blogach.
  Korzystajcie i pozdrawiam Naszego Bloggera 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s