4 okazje warte uwagi, na 3 ostatnie sesje Tygodnia

f7462ae8531b9b93e3d47c8c3b09da09

Pierwsza moim zdaniem najciekawsza sytuacja wyklarowała się na dzisiejszej sesji na spółce Selvita. Zaznaczam, iż spółka znajduje się w stabilnym trendzie wzrostowym od samego debiutu, a ostatnio zostało wyklarowane wiele sygnałów kupna na interwale tygodniowym i dziennym, a do tego niedawno nastąpiło wyjście górą z ponad półrocznej konsolidacji na największym wolumenie w historii, co będzie wzmacniać zagranie krótkoterminowe.

Kurs przebił lokalny opór na poziomie 22, wychodząc z miesięcznej konsolidacji. Potwierdzeniem tego, iż sygnał nie jest fałszywy jest to, iż wydarzyło się to na wolumenie większym niż suma wolumenów z ostatnich 4 sesji. Kolejnym atutem jest to, iż kurs odbił się od dolnego ograniczenia kanału wzrostowego. Tak czytelne wybicie daje szanse na szybki wzrost pod górne ograniczenie kanału wzrostowego, które obecnie znajduje się na poziomie 24.5. Kontynuacje wybicia będzie wspierać fakt, iż na interwale tygodniowym nastąpiło wyjście z formacji chorągiewki górą, co również zwiastuje wzrosty o dalszym zasięgu niż parę dni.

selvita tyg

Wręcz „lustrzana” sytuacja wyklarowała się na Polnordzie. Kurs jest wspierany wyjściem z ponad półrocznej konsolidacji oraz faktem, iż niedawno został pokonany szczyt z 2013 roku na poziomie 12.42.

W ostatnich dniach kurs konsolidował się tuż nad wybitym szczytem, aby dziś z wielkim impetem pokonać jego górne ograniczenie. Co ciekawe tak samo jak w przypadku Selvity wydarzyło się to przy dolnym ograniczeniu kanału wzrostowego, jednak wybicie trwało 2 sesje. Tu również wybicie zostało potwierdzone wolumenem, który był równy sumie ostatnich 3 sesji. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 15.29, a górne ograniczenie kanału na 14.5 i pod to można zagrywać.

polnord tyg

Kolejnym ciekawym walorem może być Getinnoble, który w miarę spokojnie konsoliduje się po „przesadzonych spadkach” z wybiciami w górę po około 10%. Na wykresie godzinowym utworzyła się nam formacja trójkąta i jesteśmy już u jej preludium, a wyjście z niej górą może oznaczać nawet dynamiczny wzrost pod 1.10. Prestiżem tego zagrania jest to, iż można postawić wygodny stop loss i wyjść w każdym wybranym przez nas momencie ze względu na bardzo dużą płynność.

gnb tyg

CI Games nie powiedział ostatniego słowa. Kurs CIGames lekko skorygował się po pokaźnych wzrostach, jednak wygląda na to, że to nie koniec, ponieważ, kurs znowu został wyciągnięty ponad kluczowym poziom 24. A oscylatory znowu znalazły się na poziomach, z których ostatnio cały czas wyprowadzano wybicia. Teraz oczekiwać można 1-tyg konsolidacji w ramach 24/25. Jednak co jeśli opór zostanie złamany już w tym tygodniu a my zostaniemy bez akcji? Przypominam iż po pokonaniu 25, następna kluczowa blokada znajduje się na poziomie 28.9. Cała sytuację wspierać może fakt, że wskaźniki w interwale miesięcznym, tygodniowym i dziennym są dalej w trendzie wzrostowym, a nie doszły jeszcze do swoich szczytów( co daje miejsce na kolejne wzrosty). Tak samo jak w przypadku Getinnoble, jest okazja postawić bliskiego stop lossa, co daje ryzyko do zysku na poziomie 1:10.

CIG

Analiza Getinnoble i CIGames została wykonana na prośbę czytelników.

Dla wszystkich zainteresowanych polecam książkę/ e-booka The Lunch Time Trader– czyli jak osiągnąć sukces na rynku poświęcając 20 minut dziennie.

Dodaj blog w kręgach Google+

Reklamy

8 uwag do wpisu “4 okazje warte uwagi, na 3 ostatnie sesje Tygodnia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s