CI Games- dynamiczny powrót do wzrostów

CI Games po dość długiej i męczącej korekcie powrócił dynamicznie i „jasno” do wzrostów. Jakie sygnały zostały dokładnie wygenerowane?

Od sierpnia 2015r. obserwowaliśmy klasyczne zakończenie trendu spadkowego. I- odbicie się od linii trendu spadkowego w sierpniu. II- udane pokonanie oporu w październiku III- testowanie wybitego oporu, w celu sprawdzenia czy pokonanie linii w październiku nie było fałszywe- dzisiejsza i wczorajsza sesja pokazały, że październikowe zmagania były udane, i tak naprawdę dopiero teraz możemy zacząć mówić o początku trendu wzrostowego, a zwyżki od maja do października można było jedynie nazwać korektą długoterminowego trendu spadkowego.

CIG 1

Co ciekawe zaobserwowaliśmy też odbicie od zwyżek prowadzonych od maja co zwiastuje kolejne wzrosty o sile podobnej jak te w maju, bądź październiku.

CIG2

Jakby było komuś mało, korekta zakończyła się na klasycznym 50% zniesieniu Fibonacciego, a dzisiejsze zamknięcie było powyżej ostatniej bariery 23.6% co oznacza, że w drodze na nowe szczyty nie ma żadnych większych przeszkód.

CIG3

A wszystko co powyższe potwierdza wolumen, który mocno wzrósł, oraz który na CI Games od maja zachowuje się bardzo charakterystycznie, i rzecz można książkowo.

cig4

Zasięg obecnej fali to 27.2.

Pozytywnym nastawieniu w trakcie następnych sesji będzie sprzyjać atrakcyjna sytuacja makroekonomiczna spółki, przychody o wiele większe od konsensusu oraz skrajne niedowartościowanie pod względem przedstawionej strategii.

O podobnej sytuacji informowałem sesje przed wzrostami w październiku- klik.

Masz problemy z analizowaniem spółek i nie wiesz gdzie określić koniec spadków, bądź wzrostów, chcesz stać się profesjonalnym „technikiem”? Z tą książką będzie Tobie o wiele łatwiej- klik.

Reklamy

8 uwag do wpisu “CI Games- dynamiczny powrót do wzrostów

  1. To było akurat jednodniowe przesilenie( wzrost o 3.2 pln na jednej akcji)- ja takie sytuacje nazywam- „Janusze Giełdowe” nie wytrzymaly presji zyskow 🙂 Taka sama sytuacje, mielismy na sesji kiedy wyplynela rekomendacja banku ING. Na pewno nie jest do dobry sygnal, jednak nie jest tez zly, bo utworzyl sie bezpodstawnie/ czysto spekulacyjnie, jakby utworzyl sie z powodu negatywnej informacji z rynku w trakcie sesji, wtedy moglibysmy miec obawy, a tak bez znaczenia. Obawy mozna budzic jesli kurs spadl by ponizej 21.2… do tego czasu kazdy kurs powyzej to oznaka dalszych wzrostow z potencjalem na 27 i wyzej.

   Polubienie

 1. Rzeczywiście fajny punkt odbicia. Do pełni szczęścia potrzeba kontynuacji wczorajszego ruchu do góry.
  Jak patrzę na wykres roczny, to widzę że cena korygowała się tworząc flagę lub trójkąt, przed kolejnym wybiciem. Zastanawia mnie tylko, że te linie spadkowe są coraz bardziej płaskie. Czy to nie sygnał jakiejś konsolidacji.

  Polubienie

  1. Jeszcze patrzę na to fibo. CHyba pociągnąłeś z prawej, do lewej, ale chciałem zwrócić uwagę na co innego. Jak pociągniesz go od dołka z sierpnia, to te 50% jeszcze lepiej się wpasuje. Moje oko mi mówi, aby mierzyć od dołka z sierpnia;)

   Polubienie

 2. Fundamentalnie to dosyć droga spółka, ale technicznie zachowuje się dobrze jak do tej pory. I ta obrona przełamanej linii trendu spadkowego też to potwierdza. Sądzę, że jeżeli przebiją się przez 25, to może być więcej niż 27.20.

  Polubienie

  1. No i się rozsypała analiza:) po tak gwałtownym spadku wracamy na 19 a może i 16
   Jest i pozytywne info ale co ono jest warte…
   Twórca, który właśnie otrzymał trzy nominacje do prestiżowej nagrody Hollywood Music in Media Awards, podpisał umowę z CI Games. – „Sniper 3″ to absolutnie topowa produkcja z najwyższej półki. Również za jej oprawę muzyczną muszą odpowiadać najlepsi, dlatego bardzo się cieszę, że do zespołu dołącza Mikołaj Stroiński – komentuje Marek Tymiński, prezes CI Games.

   Polubienie

   1. Linia trendu spadkowego( pokonana) dalej jest tolerowana..znaczy kurs nie przebil jej jeszcze w dol… dzis wygrany pojedynek na 21.. dalej wszystko pozytywnie tylko z nizszego poziomu.. CIG byl dzis jedna z najsilniejszych spolek na parkiecie mimo ostatnich wystrzalow w gore.. luka wzrostu nie bedzie zamykana jesli na to liczysz.

    Pozdrawiam

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s