Czy można było zarobić od lipca do stycznia?

Bloga założyłem specjalnie w wakacje, ponieważ jak wspominałem na początku, jego zadaniem było uzyskanie dodatnich zysków w czasie bessy na szerokim rynku. Czy się udało?

35064

Oczywiście, że tak! Jak prezentują się wyniki?

stopa zwrotu gm

Poznaj nową propozycję spółki na długi termin-klik.

Więc jak widać na każdej z długoterminowych spółek, które przeanalizowałem i zaproponowałem, można było nieźle zarobić. W tym czasie wig20 spadł aż o 24.34%.

Co zrobić jeśli dalej posiadam wybrane spółki? 

CD Projekt- trzymaj

Vivid Games- trzymaj

11Bit- redukuj

Arctic- akumuluj

Ursus- akumuluj

PGS Software- redukuj

KGHM- akumuluj

CI Games- kupuj

Już dziś o 18 podam kolejną propozycje i analizę spółki, która moim zdaniem ma bardzo wysoki potencjał wzrostu, mam nadzieje, że czekacie z niecierpliwością!

Analiza już jest dostępna: przeczytaj.

A czy wam udało się zarobić na moich propozycjach? A może straciliście? Piszcie w komentarzach i na e-mail: gieldowimilionerzy@gmail.com.

 

Reklamy

10 uwag do wpisu “Czy można było zarobić od lipca do stycznia?

 1. Ja stracilem na CDR, bo niestey kupilem dopiero jak uroslo.. ale teraz odkupilem za 21 i trzymam kciuki za wzrosty… a co do CIG dalej nie jestem przekonany!

  Pzdr!

  Polubienie

 2. Dlaczego dla PGS wystawiacie „redukuj” skoro 8 października 2015 rekomendowaliście 13.57 PLN w perspektywie 6 miesięcy? Wyniki za Q4 2015, które pojawiły się 1 lutego znowu były rekordowe, więc jakie jest uzasadnienie dla takiej rekomendacji?

  Polubienie

 3. A nie lepiej zrealizować zysk 40% drożej po 13.57 PLN? Skoro fundamentalnie nic się nie zmieniło, kursy EUR/PLN działają znacząco na korzyść wyników spółki (dziś 4.45, a 8 października było to 4.23), spółka zwiększa dynamicznie zespół, wchodzi do nowego biura w Gdańsku. W otoczeniu trudno wskazać aby pojawiły się jakiekolwiek ryzyka (patrz dane gospodarcze z GB, DE).

  Te rekomendacje są niespójne i nielogiczne. Niestety świadomie albo nieświadomie autor bloga próbuje manipulować.

  Polubienie

 4. W związku z hasłem klucz autora tj. „ograniczanie ryzyka” zapytam jakie ryzyka się pojawiły od października? Jestem ciekawy, gdyż być może czegoś nie dostrzegam.

  Polubienie

  1. Spółka nie będzie w stanie rosnąć w takim tempie jak poprzednio, ponieważ jest już dość spora jak jej kapitalizacja. Co nie zmienia faktu, iż PGS Software to dalej jedna z najlepszych fundamentalnie spółek na naszym parkiecie.

   Polubienie

  1. Akumulacja, to kupywanie akcji podczas negatywnego sentymentu do spolki, pod potencjalnie dobre informacje, „Kupuj” to kupowanie akcji kiedy negatywny sentyment do spolki zmienil sie na pozytywny, a wiekszosc wskaznikow jest w zaawansowanym stadium kupuj 🙂

   Polubienie

   1. Może na przyszłość używać jednego sformułowania „pakuj”, który zastąpi oba przypadki? Jest już tyle wskaźników, że warto oszczędzać memory 😉 Mimo wszystko dzięki za rozwinięcie tematu!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s