ACTION – Jak daleko spadnie kurs spółki?

Kurs spółki Action od stycznia 2015 roku porusza się w trendzie spadkowym. Jeżeli na początku miał on jeszcze jakieś uwarunkowania fundamentalne, to teraz uważam że to dzieło czystej spekulacji. Dlaczego? Wskaźniki techniczne są bardzo głęboko wyprzedane, c/z to zaledwie 7- a kurs dalej spada. Do tego średnie kroczące w interewale tygodniowym ułożyły się tak, że aby wygenerować sygnał sprzedaży kurs by musiał spaść na zero( aktualnie jest sygnał kupna). Czy widzieć w tym okazję i warto się zabrać za kupywanie akcji spółki Action? Myślę, że na początek dodać spółkę do obserwowanych, bo miejsce na zwrot akcji jest bardzo ciekawe.

Kurs dotarł do ważnej strefy wsparcia- dołków z 2012r.

action 1.png

Pozytywna dywergencja na MACD i CCI.- Sygnały odwrócenia trendu spadkowego, które nie raz udowodniły swoją wartość, na Vivid Games( wzrost 25%), Innogene(wzrost o 30%) czy samym WIG20( wzrost o 17%).

action 2.png

Sygnał kupna na średnich kroczących w interwale tygodniowym.

Wzrost wskaźnika Akumulacji/ Dystrybucji na spadkach.

action 3.png

Głębokie wyprzedanie na oscylatorze stochastycznym.

action 4

Sygnał kupna na parabolicznych SAR.

Pierwszy punkt, w którym może zatrzymać się odbicie na spółce Action jeśli do takiego by doszło, to dolne ograniczenie luki bessy z 7 marca. Jeśli impuls wzrostowy pokonał by ten poziom następny opór znajduje się na poziomie 23.26 pln, wynikający z starego wsparcia konsolidacji( wsparcie stało się oporem). Jeśli byki by nie powiedziały ostatniego słowa, pokonując opór na poziomie 23, otworzyły by sobie szeroką drogę na poziom 29.5 za akcję.

action 5

Obecna sytuacja techniczna więc pozwala nam na kupno akcji, przy ważnym wsparciu( co umożliwia postawienie bliskiego stop lossa), z sygnałami odwrócenia trendu na wzrostowy oraz z dużym potencjałem wzrostu. Ryzyko małe, a szansa na zarobek duża.

 

 

 

Reklamy

7 uwag do wpisu “ACTION – Jak daleko spadnie kurs spółki?

  1. Już żeś następnego śmiecia polecił leszczom? Może 1 na 6 Twoich typów da zarobić, bo widzę, że coraz lepsze gnioty wynajdujesz…

    Polubienie

      1. action zakupiony 15,70,vivid odkupiony 4,45,arcus kupiony 1,58 czy autor moze zrobic analize i zycze zdrowych wesolych i rodzinnych swiat Wielkanocnych

        Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s