Provident- 17% na wyciągnięcie ręki

Zanim przeczytasz, dowiedz się jak

 

Przewidziałem dołek na wig20- klik

Odczytałem 20% ruch wzrostowy w 2 sesje na spółce Vivid Games- klik

Odczytałem 14% ruch wzrostowy w 1 sesje na spółce Innogene- klik

Odczytałem 20% wzrosty na spółkach z sektora paliwowego- klik

 

Kurs spółki International Personal Finance porusza się od połowy marca w silnym trendzie wzrostowym. Mimo, iż kurs urósł już sporo od dna, byki dają jasne sygnały, że to nie koniec rajdu pod który warto się podłączyć.

Jak wygląda dokładnie sytuacja techniczna spółki?

1- Dynamiczne przebicie linii trendu spadkowego trwającego od 11 Maja 2015r.- Prognoza ataku oporu znajdującego się na poziomie 22.59.

prov 1.png

2- Pokonanie oporów, jakimi były luki bessy na poziomie 16.75 oraz 18.7- Prognoza ataku na kolejne luki bessy znajdujące się na poziomie 21.3 oraz 23.5

3- Sygnał kupna w interwale tygodniowym na MACD- Prognoza średnioterminowego trendu wzrostowego.

macd.png

4- Charakterystyczny sygnał kupna na średnich kroczących w interwale dziennym- Prognoza średnioterminowego trendu wzrostowego

srednie.png

5- Wejście w strefę wykupienia w interwale dziennym na RSI- Oznaka dużej dynamiki i siły kursu oraz potwierdzenie i prognoza kolejnych sesji wzrostowych.

6- Rosnący wolumen- Potwierdzenie aktualnego trendu wzrostowego oraz prognoza kolejnych sesji wzrostowych

wolumen

7- Historycznie najwyższa akumulacja akcji- Potwierdzenie aktualnego trendu wzrostowego oraz prognoza kolejnych sesji wzrostowych.

Gdzie można spodziewać się najbliższej korekty?

Przy obecnej dynamice uważam, iż najbliższa korekta odbędzie się dopiero na poziomie 22.59, czyl w miejscu oporu, który wcześniej pełnił role wielokrotnie testowanego wsparcia. Warto mieć też na uwadze opór na 21.30 jakim jest luka bessy.

korekta.png

Podsumowując mamy „zamazanie” ubiegłorocznych spadków zbudowanych praktycznie na zerowym wolumenie poprzez dynamiczne wzrosty na rosnącym wolumenie i rosnącym wskaźniku akumulacji. Kurs przejawia relatywną siłę i charakteryzuje się dużą dynamiką podczas sesji wzrostowych, oraz mała dynamiką podczas sesji spadkowych. Walor pokonał kluczowe poziomy otwierając sobie drogę do najważniejszego oporu na poziomie 22.59 pln za jedną akcję i tam powinien dotrzeć w najbliższym czasie.

Post udostępniono o godzinie 17:10 31.03.2016r.

 

Reklamy

10 uwag do wpisu “Provident- 17% na wyciągnięcie ręki

  1. Co prawda wskaźniki na dziennym są w strefie wykupienia, jednak silne trendy wzrostowe charakteryzują się właśnie tym, że przez całą swoją długość znajdują się w owej strefie. Jeszcze w środę kurs odbił się od 16.59 w strefie wykupienia do 15.8 tworząc świece doji, co mogło wskazywać na koniec impulsu wzrostowego- okazał się to fałszywy sygnał, bowiem 2 sesje później kurs znajdował się już na poziomie 19.53 przy udziale wolumenu większego od średniej. Dlatego w silnych trendach spadkowych i wzrostowych warto analizować oscylatory w dłuższych interwałach.

   Polubienie

 1. Mamy na prawdę silne sygnały kupna, jak sesja kończy się na maksymach to wiadomo, że kolejna to też wzrostowa, z milion razy przerabiałam to na naszej giełdzie.

  Dzięki za kolejny super typ autorze i gorąco całuje 🙂

  Maria

  Polubienie

 2. prosze o analize jhmdevelopment bo slyszalem, ze ma byc wkrotce niezla jazda w gore a fajnie by bylo wiedziec jak pod wzgledem technicznym wyglada spolka.
  duzo bardziej plynna niz provident

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s